Dermokosmetyki Atopicin na azs
Dermokosmetyki Atopicin na azs
Hej wszystkim, mam pytanie o dermokosmetyki Atopicin na AZS. Czy ktoś stosował ich kremy albo zestawy? Zależy mi na czymś, co nie uczuli, bo już kilka razy się nacięłam na niby "delikatne" produkty.
Re: Dermokosmetyki Atopicin na azs
Cześć! Ja używałam Atopicin przez kilka miesięcy i jestem zadowolona. Krem jest faktycznie łagodny, nie miałam po nim żadnych podrażnień, co u mnie jest rzadkością. Duży plus za to, że szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. U mnie świetnie sprawdzał się na łokciach i kolanach, gdzie skóra była najbardziej sucha. Polecam też ich emulsję do mycia, bo nie wysusza dodatkowo.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2024, 14:20 przez sasemel, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Dermokosmetyki Atopicin na azs
Mam od dziecka AZS, stosowałam różne emolienty, dermokosmetyki. Pomaga mi fajnie na sucha skóre i łagodzić podraznienia Balsam kokosowy Pahwash z mango


