Strona 1 z 1

Dzień dobry.

: 31 maja 2016, 19:52
autor: Azazel
Witam wszystkich kręcących. Parę słów o mnie. Rowerem na poważnie zainteresowałem się mimo moich 38 lat dopiero parę lat temu. Najpierw była Masa Krytyczna potem dołączyłem do Rowerowych Sobót. Po drodze było parę maratonów rowerowych. Jeżdżę do pracy rowerem a w weekendy dłuższe wycieczki. I tak to już się kręci te 4 lata.

Dzień dobry.

: 31 maja 2016, 19:56
autor: Redzio
Witaj Azazel. Mam nadzieję że będziesz do nas zaglądał często i polecisz nasze forum swoim rowerowym znajomym.

Re: Dzień dobry.

: 31 maja 2016, 20:02
autor: Rowerowy
Cześć i czołem Azazel

Re: Dzień dobry.

: 31 maja 2016, 20:15
autor: Maksiu
Witamy na pokładzie. Jak będziesz mieć jakieś pytania pisz śmiało !

Dzień dobry.

: 01 cze 2016, 00:01
autor: babawkasku
Witaj :)

Re: Dzień dobry.

: 01 cze 2016, 06:58
autor: foka
Powitac, niech sie dobrze kreci.