Strona 1 z 1

Pompa ciepła

: 23 sty 2025, 07:26
autor: dastan
Stoję przed wyborem pompy ciepła i szukam opinii na temat tych pomp (niewiem którą wybrać).
Viessmann vitocal 200-s 6kw
Daikin altherma 3R 6kw
Panasonic seria High- performance K 7kw

Re: Pompa ciepła

: 23 sty 2025, 09:27
autor: Pavlens
Ja bym poszukał kaisaia, daikin i Viessmann płacisz tylko za markę, jakościowo jest to samo.