Strona 3 z 3

Re: Luźne pitu-pitu

: 19 lis 2018, 11:44
autor: Diodek_pl
Jak tam moi mili przygotowania do zimy ? Pogoda dość konkretnie nam ostatnio się popsuła, ale lato trwać wiecznie nie będzie.

Re: Luźne pitu-pitu

: 20 lis 2018, 01:57
autor: Łukasz
U mnie przygotowań nie ma. Raczej wrócę na rower na wiosnę. :P

Re: Luźne pitu-pitu

: 20 lis 2018, 11:07
autor: Diodek_pl
Taki zmarzlak jesteś ?

Re: Luźne pitu-pitu

: 21 lis 2018, 01:33
autor: Łukasz
A no... U mnie niestety sezon nie trwa cały rok..

Re: Luźne pitu-pitu

: 21 lis 2018, 01:35
autor: Diodek_pl
No to szkoda. Jazda zimą dobrze hartuje. Wiem po sobie :P

Re: Luźne pitu-pitu

: 19 lut 2019, 14:32
autor: Łukasz
Cześć. Chciałem zapytać czy też macie problem z rywalizacjami na Endomondo? Mnie wyświetla się
"BŁĄD
Wewnętrzny błąd serwera. Sprawdzimy to.

Przepraszamy za utrudnienia.

Endomondo"

Re: Luźne pitu-pitu

: 19 lut 2019, 23:24
autor: Diodek_pl
Ja tam podziwiam że używacie Endo. Ja już nawet ze stravą się ostatnio "nie dogaduję" ;)