Strona 2 z 3

Re: Luźne pitu-pitu

: 31 maja 2018, 02:33
autor: Diodek_pl
Znalezione w sieci :

Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

PS. ten wątek zaczyna ostatnio podchodzić pod monolog ;)

Re: Luźne pitu-pitu

: 31 maja 2018, 21:31
autor: Łukasz
Hahaha tego dowcipu nie słyszałem.
To może ja zarzucę coś co ostatnio widziałem na youtube, Dowcip o zgryzie.
https://youtu.be/AaCWnTsakSc

Re: Luźne pitu-pitu

: 31 maja 2018, 21:36
autor: Diodek_pl

Re: Luźne pitu-pitu

: 01 cze 2018, 23:53
autor: Diodek_pl
Obrazek

Re: Luźne pitu-pitu

: 03 cze 2018, 02:07
autor: Diodek_pl
Obrazek

Re: Luźne pitu-pitu

: 23 sie 2018, 23:58
autor: Diodek_pl
Halo ! Ktoś tutaj żyje ? :)

Re: Luźne pitu-pitu

: 24 sie 2018, 15:50
autor: Łukasz
Żyje, żyje, ostatnio mam sporo pracy, nawet nie mam chwili by wsiąść na rower...

Re: Luźne pitu-pitu

: 24 sie 2018, 23:48
autor: Diodek_pl
Ja też w tym roku zawaliłem rower kompletnie. Tak słabo to jeszcze nie było. Ale co zrobić, są priorytety.

Re: Luźne pitu-pitu

: 28 sie 2018, 00:57
autor: Diodek_pl
Obrazek

Re: Luźne pitu-pitu

: 29 sie 2018, 11:39
autor: Łukasz
Hehehe, a to dobre, przynajmniej mają saunę parową. :P