Biorą się za nas :D

Wieści z mediów to dział w którym możecie zamieszczać linki, fragmenty artykułów - pamiętając o zachowaniu informacji o autorze tekstu czy zdjęcia. Szanujmy prawa autorskie!
Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Biorą się za nas :D

Post autor: Diodek_pl » 20 kwie 2018, 00:25

Kontrole rowerzystów w Łodzi. Policjanci i strażnicy miejscy sprawdzali kierujących rowerami oraz ich pojazdy na skrzyżowaniu marszałków
Cały wpis znajdziecie na stronie http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale ... ,13111962/

Ja się śmieję że za nas się biorą, ale Wy pamiętajcie że są obowiązki wobec rowerzystów i to co muszą mieć przy sobie podczas jazdy.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Biorą się za nas :D

Post autor: Diodek_pl » 03 cze 2018, 03:03

Wczoraj widziałem akcję Policji na rowerzystów na Włókniarzy. Stali za stadionem żużlowym w budowie na Więckowskiego. Rutynowa kontrola, czy mają jakąś akcję ? Ktoś coś wie, to podzielić się informacją :)
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Biorą się za nas :D

Post autor: Diodek_pl » 04 cze 2018, 14:26

Tak jak mówiłem, coś jest na rzeczy. Wczoraj na Kilińskiego w okolicy dawnej Almy była łapanka.
Tak więc moi mili pamiętajcie o obowiązkowym wyposażeniu dwóch kółek http://bikelodz.pl/viewtopic.php?f=34&t=627
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

ODPOWIEDZ