Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Piszemy tutaj o wszelkiego rodzaju akcesoriach rowerowych i odzieży.
Awatar użytkownika
fokus
Gaduła
Gaduła
Posty: 38
Rejestracja: 28 cze 2016, 16:19
Mieszkam w: Skierniewice

Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: fokus » 01 lip 2016, 11:09

Gdzie kupię nie drogo żelowe siodło w Łodzi?

Redzio

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Redzio » 01 lip 2016, 11:10

Polecam w Decathlonie są nie drogie.

Awatar użytkownika
Maksiu
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 319
Rejestracja: 27 maja 2016, 07:08
Mieszkam w: Łódź

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Maksiu » 01 lip 2016, 13:42

Allegro i pełno sklepów rowerowych w Łodzi.

Redzio

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Redzio » 08 lip 2016, 08:37

Może nie w Łodzi ale na stronie: Centrum Rowerowe. Np. takie siodełko sam mam zamiar je kupić https://www.centrumrowerowe.pl/czesci/s ... etargeting

Awatar użytkownika
Łos87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2017, 16:32

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Łos87 » 08 lut 2017, 16:55

Polecam zamówić z tej strony siodełko, mają bardzo ciekawy wybór asortymentu Electra. Moja znajoma zakupiła stamtąd rower, który jest rewelacyjny. Na prawdę widać, że firma stawia na jakość 

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Witboj » 09 lut 2017, 08:34

Podłączę się pod temat. Walczę z "rowerowym bólem tyłka". To, że nie byłem zadowolony z fabrycznego siodełka w sumie nie dziwi. Od razu kupiłem żelowe Selle Royal. Było lepiej ale nie do końca dobrze. Niestety bardzo szybko popękało i żel się zaczął wylewać. Na szczęście z reklamacją nie było problemów. Kupiłem drugie Selle Royal bo z siodełek tej firmy już korzystałem i uznałem, że z tamtym wadliwym to wpadka (no i chciałem wykorzystać lampkę systemową). Na razie trzyma się ale nadal nie wystarczająco wygodne.

No w każdym razie zaczynam walkę. Po pierwsze mam w domu sporo różnych siodełek i będę ja kolejno podmieniał. 

- Czy znacie sklep w Łodzi z wersjami wystawowymi siodełek, żeby można się było przymierzyć?
- Są systemy pomiaru siodełek - znacie w Łodzi sklep z takim systemem?
Podobno to samo siodełko może być wygodne i niewygodne - zależy od osoby. Ale może macie jakieś sugestie co do zakupu? Wolałbym uniknąć "kanapy" w rowerze MTB ale jak będzie trzeba to trudno. Lepiej mieć śmieszne siodełko niż nie jeździć wcale...
Tak się jeszcze zastanawiam - najgorzej jest zawsze po przejechaniu trasy po dłuższej przerwie. Potem jest co raz lepiej. Może nie ma takich siedzonek, które absolutnie nie uciskają tylko po prostu za mało jeżdżę i dlatego nie da się uniknąć takiej sytuacji?
Dzięki za wszelkie sugestie.

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: pszemoo » 09 lut 2017, 09:51

Witboj niestety każdy musi dobrać indywidualnie pod swój tyłek. Do tego dochodzi jeszcze prawidłowe ustawienie siodła przód-tył, kąt nachylenia. Mnie akurat siodło Gianta pasuje, ale pewnie będę musiał je wymienić w tym sezonie bo zaczyna plastik "latać" względem prętów.
Kiedyś używałem siodła Accent Derry tanie i wygodne jak dla mnie. Oddałem kumplowi ale jak chcesz mogę od niego wziąć, żebyś się przymierzył.
Według mnie żelowe siodła w MTB nie będą się sprawdzać.

Co do sklepów i możliwości przymiarki to nie słyszałem, żeby któryś sklep w Łodzi się tym zajmował, chetnie sam bym skorzystał. Pozostaje jeszcze internet, przymierzyć siodło i ewentualna odsyłka i tak do skutku.

Tapatalk...pszemoo

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Witboj » 09 lut 2017, 18:22

Jak nie trafię z moimi to chętnie skorzystam. 
Jak Ci leży siodło Gianta to mam nówkę do odsprzedania / zamiany.
No więc pomiary siodełka można zrobić w łódzkim Giancie (na sprzęcie Gianta) ale nie teraz bo sprzedali trenażer. Mają odkupić ok. marca.
Byłem dzisiaj na Kilińskiego bo... po 5 miesiącach czekania ... moja ci ona. Małe zdjęcie do zgadywania...

Obrazek

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: pszemoo » 09 lut 2017, 18:27

Zaczynamy offtopowac w tym temacie, ale zgaduję, że o manetkę blokady amorka chodzi ;)

A co do siodła to rozglądam się za czymś lżejszym, i bardziej "przewienym" ;)

Jak się domyślam w Giancie będzie można przymierzyć tylko siodła Gianta?
Rozumiem, że przymiarki siodła odbywają się na swoim rowerze wpiętym w trenażer tak?

Tapatalk...pszemoo

Awatar użytkownika
Witboj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2016, 10:52
Mieszkam w: Łódź
Imię: Witek

Re: Gdzie kupie siodło w Łodzi?

Post autor: Witboj » 09 lut 2017, 18:52

No co Ty, przecież mamy taki sam rower, a Ty nie wiesz jak manetka blokady amorka wygląda? ... i z której jest strony? No i co ma amorek do siodełka ;-)

Tak
Tak 

ODPOWIEDZ