Rowery firmy Romet

Dyskusje o stylach jazdy i odżywianiu.
Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Diodek_pl » 20 maja 2018, 00:08

Kolega też szukał jakiegoś Rometa który był jedynie w wirtualnym świecie dostępny ?
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: pszemoo » 20 maja 2018, 11:47

Zanim kupiłem obecny rower rozważałem Rometa, szybko się wyleczyłem z tego pomysłu ;)

Awatar użytkownika
madziix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2018, 17:56
Imię: Madziulla

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: madziix » 20 maja 2018, 14:49

luka pisze:A w jaki sposób najlepiej dopasować do siebie ramę ? Są jakieś wytyczne w jaki sposób to robić? No i to samo apropo rozmiaru kół?
ramę przede wszystkim dopasujesz do swojego wzrostu :)
luka pisze:Szukam roweru jak najbardziej uniwersalnego , tak żeby sprawił się i po mieście i na lekkich ścieżkach polnych i leśnych. Czy w takim razie Gazela spełni moje oczekiwania ?
hmm może też się zastanów nad crossowym rowerem

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Diodek_pl » 21 maja 2018, 00:00

pszemoo pisze:Zanim kupiłem obecny rower rozważałem Rometa, szybko się wyleczyłem z tego pomysłu ;)
To jedziemy, a w zasadzie jechaliśmy, na jednym wózku. I już 2 klientów stracili. A takich jak my pewnie wielu...
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
Doradca.Romet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2018, 22:11
Imię: Wojciech

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Doradca.Romet » 25 maja 2018, 10:57

Diodek_pl pisze:Kolega też szukał jakiegoś Rometa który był jedynie w wirtualnym świecie dostępny ?
Witam,
Większość modeli jest dostępna, kłopot zaczyna się z modelami z najwyższej półki ale i te są do dostania
pszemoo pisze:Zanim kupiłem obecny rower rozważałem Rometa, szybko się wyleczyłem z tego pomysłu ;)
Jakim modelem był pan zainteresowany?

luka pisze:Szukam roweru jak najbardziej uniwersalnego , tak żeby sprawił się i po mieście i na lekkich ścieżkach polnych i leśnych. Czy w takim razie Gazela spełni moje oczekiwania ?
Jeśli chodzi o Rometa to modele Orkan są dostępne i bardzo uniwersalne.

Pozdrawiam
Wojciech
Doradca online Romet
nowyromet.pl

Awatar użytkownika
pszemoo
Maniak
Maniak
Posty: 194
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:49
Mieszkam w: Łódź
Imię: Przemek

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: pszemoo » 25 maja 2018, 12:24

Model jakiego szukałem jest mało istotny, minęło już sporo czasu od zakupu a problem dalej jest (nie tylko opisywany na tym forum).
Słabo marketingowo wygląda wpis o tym, że "większość" jest dostępna a problem jest z najdroższymi modelami.
Najdroższe modele wybierają konkretne zdecycowane osoby z odpowiednim portfelem i odpowiednią wiedzą i oczekiwaniami. Nie traficie do takich klientów traktując ich w ten sposób. A jeśli Waszym targetem jest "przeciętny Kowalski" to po co macie w ofercie modele wyższe, z którymi jest problem?

Awatar użytkownika
Diodek_pl
Moderator
Moderator
Posty: 287
Rejestracja: 02 lip 2017, 01:51
Mieszkam w: Łódź
Imię: Michal
Kontakt:

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Diodek_pl » 26 maja 2018, 00:48

Diodek_pl pisze:Kolega też szukał jakiegoś Rometa który był jedynie w wirtualnym świecie dostępny ?
Witam,
Większość modeli jest dostępna, kłopot zaczyna się z modelami z najwyższej półki ale i te są do dostania
Ja polowałem na rower który kosztował niecałe 5 tyś. w sezonie... Dosłownie żaden sklep nie widział modelu na oczy. Jak pisałem wcześniej, należy mieć nadzieję że to tylko potknięcie i marka rozwinie skrzydła. Jak widać Pan Wojciech udziela się co jakiś czas na forum, więc jakieś tam zainteresowanie ze strony firmy jest. Co będzie dalej, zobaczymy.
Ogniwa 18650 - Wszystko co musisz wiedzieć o akumulatorach 18650
Ogniwa z depakietu Test ogniw 18650 z Allegro i OXL.
Kody z Chin Kody rabatowe Aliexpress i inne Chińskie sklepy, zniżki na latarki Convoy i nie tylko.

Awatar użytkownika
kamoranezi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 08:42
Imię: Maciek

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: kamoranezi » 24 wrz 2020, 08:47

Problem z dostępnością rowerów to niestety w dalszym ciągu standard. Ja sobie Rometa odpuściłem i wziąłem Meridę, bo akurat fartem była ostatnia sztuka. Żona się uparła na bardziej trekkingowy rower i czekaliśmy praktycznie do września na dostępność Gazeli 6. Po sezonie, ale rowery i tak trzymają dosyć wysoką cenę. Z tego co się dowiedziałem to i tak na większe rabaty nie ma co liczyć ze względu na covida.

Awatar użytkownika
Koronowa
Gaduła
Gaduła
Posty: 40
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:50
Imię: Daria

Re: Rowery firmy Romet

Post autor: Koronowa » 24 sie 2023, 16:06

Też widzę coraz więcej rowerów marki Romet i z tego co słyszałem to są bardzo dobre rowery i ludzie polecają, więc można kiedyś wypróbować

ODPOWIEDZ