Migreny ktoś ma?

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
Ćwir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:03

Migreny ktoś ma?

Post autor: Ćwir » 25 lis 2020, 07:47

Jak w temacie. Czy są tutaj osoby, które maja problem migren?

Jak sobie z nim radzicie?

Awatar użytkownika
chances
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:20

Re: Migreny ktoś ma?

Post autor: chances » 25 lis 2020, 11:30

Ja równiez mam migreny. Na początku myślałam,że jest to dziedziczne oraz trzeba się z tym pogodzić. Moja mama ma. Potem doczytałam,że tak naprawde to lekarze nie wiedzą z jakiego powodu niektórzy mają problem z migrenami. Również staram sie jak najrzadziej sięgać po tabletki bo wiem,że można sie uzależnić. Niektórzy łykają je jak cukierki i to jest błąd.

Awatar użytkownika
Koronowa
Gaduła
Gaduła
Posty: 40
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:50
Imię: Daria

Re: Migreny ktoś ma?

Post autor: Koronowa » 12 lut 2021, 13:00

Migreny dokuczają mi od zawsze. Ostatnio nawet zaczęły objawiać się poprzez zawroty głowy. Na szczęście trafiłam na doskonałe centrum leczenia migren w Krakowie, gdzie pomogli mi wrócić do aktywności.

Awatar użytkownika
Lotmi
Maniak
Maniak
Posty: 83
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:11

Re: Migreny ktoś ma?

Post autor: Lotmi » 21 maja 2021, 14:21

Choruje na migreny. W sumie to mało co pomaga. Oczywiście z domowych spoobów bo leki przeciwbólowe w pewnym stopniu zmniejszaja migreny, aczklwiek nie były w stanie wyeliminowac ich całkowicie, nie wiem czy cos je całkowicie wyeliminuje. Pojawiają się jednak nieco rzadziej od czasu od kiedy lepiej się wysypiam oraz dbam o regularność tego snu.
Zastanawiam się nad zapisaniem się do neurologa (mianowicie do tej przychodni w NIepołomicach https://rcmniepolomice.pl/cennik/ ). Czy badania zlecone przez lekarza mogą coś wykazać?
Ostatnio zmieniony 17 paź 2023, 10:47 przez Lotmi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jacektermos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2021, 11:00
Mieszkam w: Zgierzu
Imię: Jacek

Re: Migreny ktoś ma?

Post autor: jacektermos » 25 sie 2022, 11:26

Może przydać się purple maroc. Mi wiele razy to pomogło na ból głowy, więc powinien pomóc. Zawsze jestem zwolennikiem naturalnych rozwiązań. Samą roślinę można wyhodować, kupując nasiona. W 50 dni może osiągnąć nawet 2m.

ODPOWIEDZ