Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Luźne rozmowy niekoniecznie o rowerach.
Awatar użytkownika
wartam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:57

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: wartam » 21 maja 2021, 14:57

Moim zdaniem wszystko zależy od preferencji. Jedna osoba będzie czula się dobrze na 2x10, druga osoba bedzie wolała 3x9, ewentualnie 3x8 nawet. Tak wiec musisz się zastanawiac na czym Tobie będzie wygodniej. Dobrze jest przetestować sobie różne warianty i wtedy zdecydować.
W tej cenie moim zdaniem dobrym wyborem będzie Kross Hexagon. Dobra jakość wykonania, jak rownież wygoda. Jest uniwersalny tak więc nadaje się i na lasy i na miasto na asfalt.

Awatar użytkownika
partytura
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2021, 11:38
Imię: patrycja

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: partytura » 07 sty 2022, 19:09

Mój pierwszy rower kupiłam właśnie w markecie w m1, od czegoś przecież trzeba zaczynać a tam akurat była promocja! :)

Awatar użytkownika
Koronowa
Gaduła
Gaduła
Posty: 40
Rejestracja: 04 mar 2020, 11:50
Imię: Daria

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: Koronowa » 03 lut 2022, 08:53

partytura pisze:
07 sty 2022, 19:09
Mój pierwszy rower kupiłam właśnie w markecie w m1, od czegoś przecież trzeba zaczynać a tam akurat była promocja! :)
coś w tym jest, trzeba najpierw sprawdzić czego się potrzebuje i czy w ogóle będzie się jeździć dłużej
Ostatnio zmieniony 18 lis 2022, 10:02 przez Koronowa, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
ferra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2022, 11:03
Imię: Kasia

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: ferra » 22 lut 2022, 14:30

Wiesz co? Wszystko zależy od tego czego oczekujesz po sprzęcie i jak i gdzie chcesz jeździć. W markecie też można trafić niezły rower ale zdecydowanie lepiej postawić na zakup w takim sprawdzonym sklepie jeśli zależy Ci na jakości czy sprzęcie dla bardziej zaawansowanych rowerzystów

Awatar użytkownika
Masert
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2022, 13:45

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: Masert » 16 maja 2022, 08:57

Rowery z supermarketu też bywają dobre, chociaż nie są to często topowe marki, to można za niską cenę coś fajnego kupić. Ja osobiście wolę znane marki w wiarygodnych sklepach intenretowych kupować.

Awatar użytkownika
sorta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 01 lut 2023, 10:36
Imię: Sajmon

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: sorta » 09 lut 2023, 12:45

W jaki rower warto zainwestować do 7 tys. ? Nie mam szczególnych preferencji. Ewentualnie - mniejsza kasa, jeśli taki sprzęt wystarczy do prywatnego użytku. Sugestie? Gdyby coś zostało, to pewnie pójdzie na - https://flyingatom.gold/zlote-monety/6- ... zlota.html

Awatar użytkownika
CoolBoy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2023, 13:38

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: CoolBoy » 24 mar 2023, 13:41

Masert pisze:
16 maja 2022, 08:57
Rowery z supermarketu też bywają dobre, chociaż nie są to często topowe marki, to można za niską cenę coś fajnego kupić. Ja osobiście wolę znane marki w wiarygodnych sklepach intenretowych kupować.
Mówisz, że kupujesz na przykład znane marki? Ja po prostu marzę o dobrym rowerze, za odpowiednią cenę. Mam zamiar dowiedzieć się, który z nich jest najlepszy do kupienia. Ponieważ nie miałam żadnego doświadczenia w kupowaniu roweru, muszę wiedzieć jak go wybrać.

Awatar użytkownika
Laureen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2023, 13:56

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: Laureen » 24 mar 2023, 13:59

CoolBoy pisze:
24 mar 2023, 13:41
Masert pisze:
16 maja 2022, 08:57
Rowery z supermarketu też bywają dobre, chociaż nie są to często topowe marki, to można za niską cenę coś fajnego kupić. Ja osobiście wolę znane marki w wiarygodnych sklepach intenretowych kupować.
Mówisz, że kupujesz na przykład znane marki? Ja po prostu marzę o dobrym rowerze, za odpowiednią cenę. Mam zamiar dowiedzieć się, który z nich jest najlepszy do kupienia. Ponieważ nie miałam żadnego doświadczenia w kupowaniu roweru, muszę wiedzieć jak go wybrać.
Jeśli szukasz dobrego roweru w przystępnej cenie, polecam sprawdzić oceny produktów na stronie Zakupopedia. Można tam znaleźć recenzje i oceny najpopularniejszych rowerów różnego typu, od miejskich po górskie. Oceny uwzględniają takie rzeczy jak jakość ramy, widelca, przekładni i hamulców, a także opinie prawdziwych klientów. Na podstawie tych informacji możesz dokonać świadomego wyboru i wybrać rower, który będzie dla Ciebie najlepszy pod względem ceny i osiągów.

Awatar użytkownika
CoolBoy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2023, 13:38

Re: Rower z supermarketu - kupować czy nie?

Post autor: CoolBoy » 24 mar 2023, 14:00

Dziękuję za radę. Zobaczę, co ludzie wybiorą

ODPOWIEDZ