Znaleziono 2 wyniki
- 02 lis 2025, 14:54
- Forum: Hyde Park
- Temat: E-recepta online
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 815
Re: E-recepta online
Ostatnio korzystałam z usług ReceptaX wszystko było okej - szybko, wygodnie i bezpiecznie
Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić formularz dostępny na stronie, a następnie poczekać na sms-a z kodem do e-recepty bądź kontakt z lekarzem. W moim przypadku trwało to dosłownie pół godzinki.
- 18 wrz 2025, 16:24
- Forum: Hyde Park
- Temat: Terapia konopna - wasze opinie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2903
Terapia konopna - wasze opinie
Hej czy ktoś z Was stosował terapię konopną przy stanach lękowych lub innych dolegliwościach? Jak Wasze odczucia?
