Znaleziono 2 wyniki

autor: MadziaLena
02 lis 2025, 14:54
Forum: Hyde Park
Temat: E-recepta online
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 815

Re: E-recepta online

Ostatnio korzystałam z usług ReceptaX wszystko było okej - szybko, wygodnie i bezpiecznie :) Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić formularz dostępny na stronie, a następnie poczekać na sms-a z kodem do e-recepty bądź kontakt z lekarzem. W moim przypadku trwało to dosłownie pół godzinki.
autor: MadziaLena
18 wrz 2025, 16:24
Forum: Hyde Park
Temat: Terapia konopna - wasze opinie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2903

Terapia konopna - wasze opinie

Hej czy ktoś z Was stosował terapię konopną przy stanach lękowych lub innych dolegliwościach? Jak Wasze odczucia?